Noite – Noc informatyków to interesujące prelekcje, gdzie prezentowane ciekawe projekty informatyczne zmieniające współczesne postrzeganie świata oraz rynek pracy. Ponadto na comiesięcznych spotkaniach dowiesz się czego się teraz używa, jakie są trendy, a co już jest legacy.
 

Zapraszamy do współorganizacji naszych spotkań: firmy, prelegentów, sponsorów. Ty też chcesz zostać partnerem wydarzenia i wspierać naszą działalność?

Zapraszamy do kontaktu! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. +48 793 664 831

 

 

 

 

Spotykamy się zawsze w wybrany czwartek miesiąca o godzinie 20:16 w Manufakturze,
w restauracji French Potato przy ulicy Drewnowskiej 58C, przyjdź i dołącz do burzy mózgów!

Więcej na facebook: KlubITExperts

 

 

Harmonogram wydarzeń

Nocka 2017.04.20

Tematyka CCIE Wannabe - historia prawdziwa

UWAGA!!! Wstęp bezpłatny (piwko w gratisie), prosimy o rejestrację >>.

Prelegenci Kamil Sawicki
Opis Podczas spotkania Kamil, nasz CCIE przybliży Wam program Cisco CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) - oprócz suchych faktów o samym programie podzieli się z Wami informacjami, jak przygotować się do tego egzaminu bazując na swoich własnych doświadczeniach (wzloty i bardziej bolące upadki). Pokaże jasne i ciemne strony procesu przygotowywania się do tego egzaminu oraz uchyli trochę kurtynę tajników CCIE i pokaze jak naprawde wygląda jaskinia wroga :)
Sponsor
Partnerzy  
Lokalizacja French Potato, ul. Drewnowska 58c, CH Manufaktura (Rynek Manufaktury)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nocka 2017.03.02

Tematyka FlowMon Networks czyli potęga Netflow – monitorowanie sieci i aplikacji, diagnostyka wydajności, analiza anomalii, protekcja DDoS

UWAGA!!! Wstęp bezpłatny (piwko w gratisie), prosimy o rejestrację >>.

Prelegenci Klaudyna Busza-Kujawska, Senior Presales Engineer we Flowmon Networks
Opis

Flowmon to rozwiązanie nowej generacji służące do monitorowania wydajności i bezpieczeństwa sieci na podstawie szczegółowej analizy ruchu NetFlow. 

Dzięki rozwiązaniu Flowmon, klienci mogą uzyskać pełny, szczegółowy wgląd w ruch sieciowy  w warstwach L2, L3, L4 i L7 dostępny na poziomie analizy poszczególnych, pojedynczych flowów, co pozwala administratorom na szybkie znajdowanie konkretnych miejsc występowania problemów sieciowych. Flowmon to również efektywne narzędzie pozwalające w sposób automatyczny zabezpieczyć sieć przed atakami, nieautoryzowanym użyciem i występowaniem anomalii sieciowych. Flowmon umożliwia również aktywny, bezagentowy monitoring wydajności aplikacji bazodanowych i webowych. Rozwiązanie Flowmon działa niezależnie od rodzaju i producentów urządzeń sieciowych czy topografii sieci. Rozwiązanie jest aktywnie wykorzystywane przez ponad 600 klientów na całym świecie w tym Orange, T-Mobile, KBC, Raiffeisen Bank, Aegon, UPC, KIA, Hyundai, Sega i ponad 600 innych klientów na całym świecie. 

Sponsor
Lokalizacja French Potato, ul. Drewnowska 58c, CH Manufaktura (Rynek Manufaktury)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach lub szkoleniach? Zapisz się na listę: