Tematyka FlowMon Networks czyli potęga Netflow – monitorowanie sieci i aplikacji, diagnostyka wydajności, analiza anomalii, protekcja DDoS

UWAGA!!! Wstęp bezpłatny (piwko w gratisie), prosimy o rejestrację >>.

Prelegenci Klaudyna Busza-Kujawska, Senior Presales Engineer we Flowmon Networks
Opis

Flowmon to rozwiązanie nowej generacji służące do monitorowania wydajności i bezpieczeństwa sieci na podstawie szczegółowej analizy ruchu NetFlow. 

Dzięki rozwiązaniu Flowmon, klienci mogą uzyskać pełny, szczegółowy wgląd w ruch sieciowy  w warstwach L2, L3, L4 i L7 dostępny na poziomie analizy poszczególnych, pojedynczych flowów, co pozwala administratorom na szybkie znajdowanie konkretnych miejsc występowania problemów sieciowych. Flowmon to również efektywne narzędzie pozwalające w sposób automatyczny zabezpieczyć sieć przed atakami, nieautoryzowanym użyciem i występowaniem anomalii sieciowych. Flowmon umożliwia również aktywny, bezagentowy monitoring wydajności aplikacji bazodanowych i webowych. Rozwiązanie Flowmon działa niezależnie od rodzaju i producentów urządzeń sieciowych czy topografii sieci. Rozwiązanie jest aktywnie wykorzystywane przez ponad 600 klientów na całym świecie w tym Orange, T-Mobile, KBC, Raiffeisen Bank, Aegon, UPC, KIA, Hyundai, Sega i ponad 600 innych klientów na całym świecie. 

Sponsor
Lokalizacja French Potato, ul. Drewnowska 58c, CH Manufaktura (Rynek Manufaktury)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz