Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest NoITE s.c. z siedzibą w Łodzi (94-124), ul. Łyżwiarska 40. 

  2. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami przez e­‍‐mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany powyżej.

  3. Twoje dane będą przetwarzane w celach informacyjnych, składania ofert handlowych, marketingowych, działań promocyjnych prowadzonych obecnie bądź w przyszłości – na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)).

  4. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą: dostawcy usług marketingowych, hostingu stron internetowych, wsparcia IT lub analizy stron internetowych, a także partnerzy biznesowi i sponsorzy wydarzeń NoITE Noc Informatyków.

  5. Twoje dane osobowe przechowujemy do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

  6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  8. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Jeżeli nie podasz danych, nie będziesz mógł korzystać z organizowanych przez nas wydarzeń, warsztatów czy szkoleń.