LINUX EXPERT

Szkolenia stacjonarne
 Rezerwacja zakończona
 
0
Termin: 27 listopad 2017 08:00 - 1 grudzień 2017 16:00

Miejsce: Sala szkoleniowa Łódź, ul.Tuwima 95A  |  Miejscowość: Łódź, Polska

LINUX EXPERT
Uczestnik kursu pozna zaawansowane techniki wykorzystywane w systemach Linux, pozwalające modyfikować funkcjonowanie systemu (mechanizm uwierzytelniania oraz identyfikacji użytkowników) i integrować go z innymi produktami (usługi katalogowe). Modyfikacja ustawień sieciowych serwera Linux i wykorzystanie usług typu: PAM, NSS, NIS czy Kerberos. Z punktu widzenia zgadnień sieci przedstawione zostaną zaawansowane mechanizmy wykorzystywane przez firewall w Linux (iptables) jak również QoS. Przedstawione zostaną stosowane w systemach Linux mechanizmy wirtualizacji (Wine, VMware, VirtualBox czy Xen). Ostatnia część kursu porusza zagadnienia programowania w różnych językach, tak aby administrator był w stanie radzić sobie z pakietami oprogramowania pisanymi w różnych językach. Ponadto administrator po tym kursie będzie mógł wykorzystać wybrany język do automatyzacji czynności administracji systemem operacyjnym.

Szkolenie obejmuje następujące tematy: pełna informacja: http://klubitexperts.pl/oferta/noite-linux/noite-linux-expert Wymagania wstępne:Przystępujący do kursu powinien być sprawnym administratorem systemu Linux i posiadać umiejętności na poziomie szkoleń LINUX BASIC oraz LINUX PROF.
W ramach szkolenia dostaniesz: - dostęp do pracowni/laboratorium - wirtualne środowisko pracy - dostęp do 127 e-booków! - dostęp do zadań tzw. use-case'ów, które ułatwią Ci przećwiczenie zdobytej wiedzy - dostęp do portalu egzaminacyjnego, gdzie będziesz mógł sprawdzić poziom swoje wiedzy a do tego jeszcze: - certyfikat udziału w szkoleniu Cena szkolenia od 2700 PLN
Forma i czas trwania szkolenia: szkolenie stacjonarne, w pracowni wyposażonej w niezbędny sprzęt (http://www.klubitexperts.pl/o-nas/pracownie), 40 godzin dydaktycznych, zajęcia od poniedziałku do piątku, godzina 8:00- 16.00

 

 

 

Miejsca dostępne
12
Ilość miejsc
12
Telefon
+48 793 664 831
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Tuwima 95A
90-031 Łódź, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: Od 27 listopad 2017 08:00 do 1 grudzień 2017 16:00

Wspierane przez iCagenda