Blog o technologiach i sprawach codziennych

Newsy, Poradniki, Instruktaże

Wybieramy dobre etui na iPhone XS Max

Wybieramy dobre etui na iPhone XS Max

iPhone XS Max jest wyjątkowo pięknym modelem. W dużej mierze swój wspaniały wygląd zawdzięcza konstrukcji. Wyświetlacz i rama ze stali nierdzewnej sprawiają, że iPhone wygląda oszałamiające. Jednak szkło może łatwo pęknąć i się rozbić. Dlatego musimy kupić dobre etui. Jednak czasami możemy mieć problem z wyborem. Dostępna jest szeroka gama etui, od zwykłych żelowych etui TPU po nieporęczne, wytrzymałe, w pełni wodoodporne.

Futerał z TPU

Podczas upadku w pierwszej kolejności zostaną uszkodzone rogi telefonu. Właśnie dlatego tak wielu producentów etui umieszcza na rogach poduszki powietrzne i wzmacnia te obszary. Możemy wybrać etui zapewniające taką ochronę, ale jednocześnie podkreślający piękny design telefonu. Etui z TPU może osłaniać górną i tylną część telefonu i rogi. Jednocześnie może zostawić osłonięte boki. Dlatego możemy bezpośrednio dotykać zimny metal i przyciski. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkową przyczepność, jednak nie zapewnia pełnej ochrony. Z boku mogą powstać zadrapania. Nadal jednak możemy się zdecydować na takie etui.

Etui z klapką

Etui z klapką jest bardzo stylowe i eleganckie. Jednocześnie skutecznie chroni telefon przed różnymi zagrożeniami. Może być wykonany ręcznie z wysokiej jakości skóry nubukowej. Z czasem będzie się starzeć i wyglądać unikatowo. Oferuje całkowitą ochronę. Zapewnia przednią osłonę na ekran, ale można go również złożyć w formie poziomego stojaka. Plastikowy, wewnętrzny uchwyt zapobiega przypadkowemu wysuwaniu się telefonu. Z kolei miękka warstwa skóry, znajdująca się w środku, chroni telefon przed zadrapaniami. Przednia część etui zawiera również kilka przegródek na karty. Możemy w niej trzymać zapasowe pieniądze, karty lub dokumenty.

Skórzane etui

Skórzane etui jest bardzo luksusowe. Może być wykonane z miękkiej i piękniej skóry, która z czasem może się zmieniać w unikalną patynę. Takie etui może mieć wewnętrzną warstwę mikrofibry, ochraniającej telefon przed różnymi uszkodzeniami i zadrapaniami. Nie ma składanej osłony, ale nadal może mieć przegródki na karty i dokumenty. Możemy wybrać skórzane, bardzo cienkie etui, z podniesioną ramką. W ten sposób zapewniamy większą ochronę ekranu. Skórzane etui może mieć pokrowce na guziki, aby zapewnić pełną ochronę. Takie etui umiejętnie łączy wysoki poziom ochrony i wyjątkowy styl.

Na zdjęciu etui ze skóry na telefon iPhone XS Max ze sklepu https://www.movear.pl

Super cienkie etui

Nowy iPhone XS Max jest wspaniałą mieszanką szkła i stali nierdzewnej. Jeśli chcemy podkreślić design, możemy wybrać super cienkie etui. Jego grubość może wynosić jedynie 0,35 mm. Występuje w różnych klasycznych kolorach. Ta minimalistyczna wersja etui może wielu osobom przypaść do gustu. Jest przejrzyste, całkowicie przezroczyste i na tyle cienkie, że możemy czasami, że Twój telefon znajduje się w etui. Z powodu swojej konstrukcji może nie zapewniać tak wysokiego poziomu ochrony, jak grubsze etui. Jednak ochroni telefon przed małymi uderzeniami i zadrapaniami. Jeśli lubimy minimalizm, takie etui to świetny wybór.

Dobierajmy etui, biorąc pod uwagę nasz gust i potrzeby. Musimy wziąć pod uwagę budżet i to, jak często korzystamy z telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *